Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

CENTRAUTO OOSTMALLE.

Antwerpsesteenweg 105
2390 Oostmalle

Telefoon: 03 312 85 80
E-mail: info@centrautomalle.net.bmw.be

Alex Geurts
Alex Geurts
CEO - Centrauto Group

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: info@centrautowijnegem.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: info@centrautowijnegem.net.bmw.be
Philippe Van der Brempt
Philippe van der Brempt
CNO - Centrauto Group
Jan Reusens
Jan Reusens
CFO - Centrauto Group

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: jan.reusens@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: jan.reusens@centrauto.net.bmw.be
Stef Van der Mueren
Stef Van der Mueren
COO - Centrauto Group
Pascale Verelst
Pascale Verelst
Executive Assistant - Centrauto Group


Stef Van der Mueren
Stef Van der Mueren
Operations Director Centrauto Wijnegem & Malle
Annick Ternest
Annick Ternest
Site Manager

Telefoon: 03 312 85 86 03 312 85 86
E-mail: annick.ternest@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 86 03 312 85 86
E-mail: annick.ternest@centrauto.net.bmw.be
Pascal Verachtert
Pascal Verachtert
Senior Manager Sales Operations

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: pascal.verachtert@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: pascal.verachtert@centrauto.net.bmw.be
Erik Mescher
Erik Mescher
Senior Manager B2B / Fleet

Telefoon: 03 320 83 42 03 320 83 42
E-mail: erik.mescher@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 42 03 320 83 42
E-mail: erik.mescher@centrauto.net.bmw.be
Philippe Liénard
Philippe Liénard
Senior Sales Manager Used Cars

Telefoon: 03 320 83 59 03 320 83 59
E-mail: philippe.lienard@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 59 03 320 83 59
E-mail: philippe.lienard@centrauto.net.bmw.be
Werner Wuyts
Werner Wuyts
Senior Manager After Sales

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: werner.wuyts@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: werner.wuyts@centrauto.net.bmw.be
Michel Van den Eynde
Michel Van den Eynde
After Sales Manager
Wim Verboven
Wim Verboven
Finance Manager

Telefoon: 03 312 85 81 03 312 85 81
E-mail: wim.verboven@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 81 03 312 85 81
E-mail: wim.verboven@centrauto.net.bmw.be
Michael Gastmans
Michael Gastmans
HR Manager

Telefoon: 03 320 83 49 03 320 83 49
E-mail: michael.gastmans@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 49 03 320 83 49
E-mail: michael.gastmans@centrauto.net.bmw.be
Charlotte Verbrugge
Charlotte Verbrugge
Marketing Coördinator
Katrien Sneyers
Katrien Sneyers
Quality Manager

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: katrien.sneyers@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: katrien.sneyers@centrauto.net.bmw.be


Dorien Nelsen
Dorien Nelsen
Hospitality

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: dorien.nelsen@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: dorien.nelsen@centrauto.net.bmw.be


Kristof Gevers
Kristof Gevers
Sales Advisor New Cars

Telefoon: 03 312 85 95 03 312 85 95
E-mail: kristof.gevers@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 95 03 312 85 95
E-mail: kristof.gevers@centrauto.net.bmw.be
Gunter Wuyts
Gunter Wuyts
Sales Advisor New Cars

Telefoon: 03 312 85 94 03 312 85 94
E-mail: gunter.wuyts@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 94 03 312 85 94
E-mail: gunter.wuyts@centrauto.net.bmw.be
Patrick Frahm
Patrick Frahm
Sales Advisor New Cars

Telefoon: 03 312 85 93 03 312 85 93
E-mail: patrick.frahm@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 93 03 312 85 93
E-mail: patrick.frahm@centrauto.net.bmw.be
Gilles Goossens
Gilles Goossens
Junior Sales Advisor New Cars

Telefoon: 03 312 85 90 03 312 85 90
E-mail: gilles.goossens@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 90 03 312 85 90
E-mail: gilles.goossens@centrauto.net.bmw.be
Arno Stryckers
Arno Stryckers
Product Genius BMW

Telefoon: 03 312 85 84 03 312 85 84
E-mail: arno.stryckers@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 84 03 312 85 84
E-mail: arno.stryckers@centrauto.net.bmw.be


Philippe Liénard
Philippe Liénard
Senior Sales Manager Used Cars

Telefoon: 03 320 83 59 03 320 83 59
E-mail: philippe.lienard@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 59 03 320 83 59
E-mail: philippe.lienard@centrauto.net.bmw.be
Jan Selis
Jan Selis
Sales Advisor Used Cars

Telefoon: 03 312 85 83 03 312 85 83
E-mail: jan.selis@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 83 03 312 85 83
E-mail: jan.selis@centrauto.net.bmw.be


Erik Mescher
Erik Mescher
Senior Manager B2B / Fleet

Telefoon: 03 320 83 42 03 320 83 42
E-mail: erik.mescher@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 42 03 320 83 42
E-mail: erik.mescher@centrauto.net.bmw.be
Pam Huysmans
Pam Huysmans
Account Executive B2B / Fleet

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: pam.huysmans@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: pam.huysmans@centrauto.net.bmw.be
Sofie De Keghel
Sofie De Keghel
Sales Executive B2B / Fleet Centrauto Group

Telefoon: 03 334 35 92 03 334 35 92
E-mail: sofie.de-keghel@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 334 35 92 03 334 35 92
E-mail: sofie.de-keghel@centrauto.net.bmw.be
Tim De Witte
Tim De Witte
Account Executive B2B / Fleet Centrauto Group

Telefoon: 03 320 83 57 03 320 83 57
E-mail: tim.de-witte@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 57 03 320 83 57
E-mail: tim.de-witte@centrauto.net.bmw.be
Ben Laning
Ben Laning
Account Executive B2B / Fleet

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: ben.laning@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: ben.laning@centrauto.net.bmw.be
Tom Vermeire
Tom Vermeire
Business Development Manager B2B / Fleet Limburg

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be

Telefoon: 089 32 22 28 089 32 22 28
E-mail: tom.vermeire@beckers.net.bmw.be


Nathalie Van Hoof
Nathalie Van Hoof
Sales Administrator

Telefoon: 03 312 85 82 03 312 85 82
E-mail: Nathalie.van-hoof@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 82 03 312 85 82
E-mail: Nathalie.van-hoof@centrauto.net.bmw.be


Thomas Van de Perre
Thomas Van de Perre
Delivery Technician

Mathieu Selis
Mathieu Selis
Delivery Technician



Werner Wuyts
Werner Wuyts
Senior Manager After Sales

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: werner.wuyts@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: werner.wuyts@centrauto.net.bmw.be
Michel Van den Eynde
Michel Van den Eynde
After Sales Manager
Filip Onghena
Filip Onghena
Service Advisor
Luc Driesen
Luc Driesen
Service Advisor
Jason Baeten
Jason Baeten
Junior Service Advisor


Dirk Van Nieuwerburgh
Dirk Van Nieuwerburgh
Invoicing After Sales


Ricardo Wuyts
Ricardo Wuyts
Workshop Supervisor

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: ricardo.wuyts@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: ricardo.wuyts@centrauto.net.bmw.be
Carlo Faes
Carlo Faes
Master Technician

Dries Eyckens
Dries Eyckens
Master Technician

Benny Pingnet
Benny Pingnet
Master Technician

Herman Fransen
Herman Fransen
Senior Technician

Luc Van Houdt
Luc Van Houdt
Senior Technician

Stef Alen
Stef Alen
Technician

Ricardo Van de Lindeloof
Ricardo Van de Lindeloof
Technician

Jurek Van Roey
Jurek Van Roey
Technician



Rigo Verstreepen
Rigo Verstreepen
Warehouse Supervisor

Telefoon: 03 320 83 34 03 320 83 34
E-mail: magazijn@centrautowijnegem.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 34 03 320 83 34
E-mail: magazijn@centrautowijnegem.net.bmw.be
Nick Hennissen
Nick Hennissen
Warehouse Advisor

Telefoon: 03 312 85 92 03 312 85 92
E-mail: nick.hennissen@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 92 03 312 85 92
E-mail: nick.hennissen@centrauto.net.bmw.be
Eric Lagas
Eric Lagas
Warehouse Advisor

Telefoon: 03 312 85 92 03 312 85 92
E-mail: eric.lagas@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 92 03 312 85 92
E-mail: eric.lagas@centrauto.net.bmw.be


Charlotte Verbrugge
Charlotte Verbrugge
Marketing Coördinator


Katrien Sneyers
Katrien Sneyers
Quality Manager

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: katrien.sneyers@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: katrien.sneyers@centrauto.net.bmw.be
Kevin Elst
Kevin Elst
ICT Coordinator

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: kevin.elst@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: kevin.elst@centrauto.net.bmw.be


Wim Verboven
Wim Verboven
Finance Manager

Telefoon: 03 312 85 81 03 312 85 81
E-mail: wim.verboven@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 81 03 312 85 81
E-mail: wim.verboven@centrauto.net.bmw.be


Michael Gastmans
Michael Gastmans
HR Manager

Telefoon: 03 320 83 49 03 320 83 49
E-mail: michael.gastmans@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 49 03 320 83 49
E-mail: michael.gastmans@centrauto.net.bmw.be
Pascale Verelst
Pascale Verelst
HR Officer

Telefoon: 03 320 83 23 03 320 83 23
E-mail: pascale.verelst@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 23 03 320 83 23
E-mail: pascale.verelst@centrauto.net.bmw.be


Gerda Kennis
Gerda Kennis
Maintenance


Sales New & Used Cars

Antwerpsesteenweg 105
2390 Oostmalle

Contact

Telefoon: 03 312 85 85 03 312 85 85
E-mail: info@centrautomalle.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 19:00
Za : 10:00 - 17:00
Zon- en Feestdagen: Gesloten

Service

Antwerpsesteenweg 105
2390 Oostmalle

Contact

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: malle.receptie@centrauto.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:45 - 19:00
Za : 09:00 - 13:00
Zon- en Feestdagen: Gesloten

Warehouse

Antwerpsesteenweg 105
2390 Oostmalle

Contact

Telefoon: 03 312 85 92 03 312 85 92
E-mail : nick.hennissen@centrauto.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:30 - 12:00 & 14:00 - 16:00
Vr : 09:30 - 12:00
Za : Gesloten
Zon- en Feestdagen: Gesloten

Centrauto Malle

Antwerpsesteenweg 105 2390 Oostmalle
Antwerpsesteenweg 105
2390 Oostmalle

    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top