Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

CENTRAUTO OOSTMALLE.

Antwerpsesteenweg 105
2390 Oostmalle

Telefoon: 03 312 85 80
E-mail: info@centrautomalle.net.bmw.be

Alex Geurts
Alex Geurts
CEO - Centrauto Group

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: info@centrautowijnegem.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: info@centrautowijnegem.net.bmw.be
Annick Ternest
Concessieverantwoordelijke

Telefoon: 03 312 85 86 03 312 85 86
E-mail: annick.ternest@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 86 03 312 85 86
E-mail: annick.ternest@centrauto.net.bmw.be
Stef Van der Mueren
COO / Operationeel Directeur
Katrien Sneyers
Katrien Sneyers
Quality Manager

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: katrien.sneyers@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: katrien.sneyers@centrauto.net.bmw.be


Katrien Sneyers
Kwaliteitsmanagement, Marketing & Opleidingen

Telefoon: 03 320 85 80 03 320 85 80
E-mail: katrien.sneyers@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 85 80 03 320 85 80
E-mail: katrien.sneyers@centrauto.net.bmw.be


Wim Verboven
Financieel directeur

Telefoon: 03 312 85 81 03 312 85 81
E-mail: wim.verboven@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 81 03 312 85 81
E-mail: wim.verboven@centrauto.net.bmw.be
Dirk Van Nieuwerburgh
Facturatie


Dorien Nelsen
Administratief medewerker onthaal

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: dorien.nelsen@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: dorien.nelsen@centrauto.net.bmw.be


Kristof Gevers
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 312 85 95 03 312 85 95
E-mail: kristof.gevers@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 95 03 312 85 95
E-mail: kristof.gevers@centrauto.net.bmw.be
Patrick Frahm
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 312 85 93 03 312 85 93
E-mail: patrick.frahm@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 93 03 312 85 93
E-mail: patrick.frahm@centrauto.net.bmw.be
Gunter Wuyts
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 312 85 94 03 312 85 94
E-mail: gunter.wuyts@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 94 03 312 85 94
E-mail: gunter.wuyts@centrauto.net.bmw.be
Gilles Goossens
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 312 85 90 03 312 85 90
E-mail: gilles.goossens@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 90 03 312 85 90
E-mail: gilles.goossens@centrauto.net.bmw.be
Arno Stryckers
Product Genius

Telefoon: 03 312 85 84 03 312 85 84
E-mail: arno.stryckers@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 84 03 312 85 84
E-mail: arno.stryckers@centrauto.net.bmw.be


Philippe Liénard
Philippe Liénard
Sales Manager Used Cars

Telefoon: 03 320 83 59 03 320 83 59
E-mail: philippe.lienard@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 59 03 320 83 59
E-mail: philippe.lienard@centrauto.net.bmw.be
Jan Selis
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 03 312 85 83 03 312 85 83
E-mail: jan.selis@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 83 03 312 85 83
E-mail: jan.selis@centrauto.net.bmw.be


Nathalie Van Hoof
Verkoopadministratie

Telefoon: 03 312 85 82 03 312 85 82
E-mail: Nathalie.van-hoof@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 82 03 312 85 82
E-mail: Nathalie.van-hoof@centrauto.net.bmw.be


Erik Mescher
Manager B2B / Fleet

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: erik.mescher@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: erik.mescher@centrauto.net.bmw.be
Sofie De Keghel
Sales Executive B2B / Fleet Centrauto Group

Telefoon: 03 334 35 92 03 334 35 92
E-mail: sofie.de-keghel@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 334 35 92 03 334 35 92
E-mail: sofie.de-keghel@centrauto.net.bmw.be
Tim De Witte
Account Executive B2B / Fleet Centrauto Group

Telefoon: 03 320 83 57 03 320 83 57
E-mail: tim.de-witte@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 57 03 320 83 57
E-mail: tim.de-witte@centrauto.net.bmw.be
Ben Laning
S.R. Fleet Manager

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: ben.laning@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: ben.laning@centrauto.net.bmw.be


Thomas Van de Perre
PDI (Pre Delivery Inspection)

Mathieu Selis
PDI (Pre Delivery Inspection)



Werner Wuyts
Werner Wuyts
Senior Manager After Sales

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: werner.wuyts@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 20 03 320 83 20
E-mail: werner.wuyts@centrauto.net.bmw.be
Michel Van den Eynde
Verantwoordelijke receptie
Filip Onghena
Service Advisor
Luc Driesen
Service Advisor
Jason Baeten
Parts & Service Advisor


Ricardo Wuyts
Verantwoordelijke werkplaats

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: ricardo.wuyts@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: ricardo.wuyts@centrauto.net.bmw.be
Herman Fransen
Technieker

Luc Van Houdt
Technieker

Carlo Faes
Diagnosetechnieker

Pieter-Jan Proost
Technieker

Stef Alen
Technieker

Ricardo Van de Lindeloof
Technieker

Benny Pingnet
Diagnosetechnieker



Rigo Verstreepen
Rigo Verstreepen
Parts Supervisor

Telefoon: 03 320 83 34 03 320 83 34
E-mail: magazijn@centrautowijnegem.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 34 03 320 83 34
E-mail: magazijn@centrautowijnegem.net.bmw.be
Eric Lagas
Magazijnier

Telefoon: 03 312 85 92 03 312 85 92
E-mail: eric.lagas@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 92 03 312 85 92
E-mail: eric.lagas@centrauto.net.bmw.be


Filip Onghena
Verantwoordelijke carrosserie

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: filip.onghena@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: filip.onghena@centrauto.net.bmw.be


Gerda Kennis
Vloerhostess



IT
Giovanni Roovers
ICT-verantwoordelijke

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: giovanni.roovers@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: giovanni.roovers@centrauto.net.bmw.be


Charlotte Verbrugge
Charlotte Verbrugge
Marketing Coördinator
Elien De Beule
Digital Marketing

Telefoon: 03 320 83 52 03 320 83 52
E-mail: elien.de-beule@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 52 03 320 83 52
E-mail: elien.de-beule@centrauto.net.bmw.be


Michael Gastmans
Michael Gastmans
HR Manager

Telefoon: 03 320 83 49 03 320 83 49
E-mail: michael.gastmans@centrauto.net.bmw.be

Telefoon: 03 320 83 49 03 320 83 49
E-mail: michael.gastmans@centrauto.net.bmw.be
Pascale Verelst
Pascale Verelst
Executive Assistant

Verkoop

Antwerpsesteenweg 105
2390 Oostmalle

Contact

Telefoon: 03 312 85 85 03 312 85 85
E-mail: pascal.verachtert@centrauto.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 19:00
Za : 10:00 - 17:00
Zon- en Feestdagen: Gesloten

Receptie

Antwerpsesteenweg 105
2390 Oostmalle

Contact

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: receptie.malle@centrautomalle.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:45 - 19:00
Za : 09:00 - 13:00
Zon- en Feestdagen: Gesloten

Werkplaats

Antwerpsesteenweg 105
2390 Oostmalle

Contact

Telefoon: 03 312 85 80 03 312 85 80
E-mail: werner.wuyts@centrauto.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:50 - 18:00
Za : 09:00 - 13:00
Zon- en Feestdagen: Gesloten

Magazijn

Antwerpsesteenweg 105
2390 Oostmalle

Contact

Telefoon: 03 312 85 92 03 312 85 92
E-mail : eric.lagas@centrauto.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:30 - 12:00 & 14:00 - 16:00
Vr : 09:30 - 12:00
Za : Gesloten
Zon- en Feestdagen: Gesloten

Centrauto Malle

Antwerpsesteenweg 105 2390 Oostmalle
Antwerpsesteenweg 105
2390 Oostmalle

    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top